“Sportsko-rekreativni centar “ Bar je zajednica ljudi koji dijele ljubav prema sportu. Kroz naše turnire, takmičenja i društvene događaje, stvaramo platformu za povezivanje ljudi . Stvaramo nova prijateljstva i dijelimo  pozitivnu energiju. Zajedno gradimo atmosferu podrške i inspiracije.

Društvene mreže
Image Alt

Putni Nalozi

U skladu sa članom 43 Zakona o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja (“Sl.list CG”, br.3/20 i 38/20), objavljujemo izdate putne naloge za upravljanje službenim vozilom:

Putni nalozi za 2023. godinu

1. Putni nalog SRC Bar od 16.01.-22.01.2023

2. Putni nalog SRC Bar od 23.01.-29.01.2023

3. Putni nalog SRC Bar od 30.01.-05.02.2023 (1)

4. Putni nalog SRC Bar od 06.02.-12.02.2023

5. Putni nalog SRC Bar od 13.02.-19.02.2023

6. Putni nalog SRC Bar od 20.02.-26.02.2023

7. Putni nalog SRC Bar od 27.02-05.03.2023

8. Putni nalog SRC Bar od 06.03.-12.03.2023

9. Putni nalog SRC Bar od 13.03.-19.03.2023

10. Putni nalog SRC Bar od 20.03.-26.03.2023

11. Putni nalog SRC Bar od 27.03.-02.04.2023

12. Putni nalog SRC Bar od 03.04.-09.04.2023

13. Putni nalog SRC Bar od 10.04.-16.04.2023

14. Putni nalog SRC Bar od 17.04.-23.04.2023.

15. Putni nalog SRC Bar od 24.04.-30.04.2023

16. Putni nalog SRC Bar od 01.05.-07.05.2023

17. Putni nalog SRC Bar od 08.05.-14.05.2023

18. Putni nalog SRC Bar od 15.05.-21.05.2023.

19. Putni nalog SRC Bar od 22.05.-28.05.2023

20. Putni nalog SRC Bar od 29.05.-04.06.2023

21. Putni nalog SRC Bar od 05.06.-11.06.2023

 

U skladu sa članom 43 Zakona o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja (“Sl.list CG”, br.3/20 i 38/20), objavljujemo izdate putne naloge za upravljanje službenim vozilom:

Putni nalozi za 2022. godinu

Putni nalog 21.04.-25.04.2022.

Putni nalog za 25.04. – 01.05.2022.

Putni nalog za 02.05.-08.05.2022

Putni nalog za 09.05.-15.05.2022

Putni nalog za 16.05.-22.05.2022

Putni nalog 23.05.-29.05.2022

Putni nalog za 30.05.-05.06.2022

Putni nalog od 06.06.-12.06.2022

Putni nalog od 13.06.-19.06.2022

Putni nalog od 20.06.-26.06.2022

Putni nalog od 27.06.-03.07.2022.

Putni nalog od 04.07.-10.07.2022

Putni nalog od 11.07.-17.07.2022

Putni nalog od 18.07.-24.07.2022.

Putni nalog od 25.07.-3107.2022

Putni nalog 01.08.-07.08.2022

Putni nalog od 08.08.-14.08.2022

Putni nalog od 15.08.-21.08.2022

Putni nalog od 22.08.-28.08.2022

Putni nalog od 29.08-04.09.2022

Putni nalog SRC Bar od 05.09.-11.09.2022

Putni nalog SRC Bar od 12.09.-18.09.2022

Putni nalog SRC Bar od 19.09.-25.09.2022

Putni nalog SRC Bar od 26.09.-02.10.2022

Puni nalog SRC Bar 03.10.-09.10.2022

Putni nalog SRC Bar 10.10.-16.10.2022

Putni nalog SRC Bar 17.10.-23.10.2022

Putni nalozi za 2020. godinu

Putni nalog od 20.-28.06.2020

Putni nalog 1-29.06.-05.07.2020

Putni nalog-29.06.-.05.07.2020

Putni nalog 1-06.07.-14.07.2020

Putni nalog-06.07.-14.07.2020

Putni nalog 1-15.07.-19.07.2020

Putni nalog-15.07.-19.07.2020

Putni nalog 20.07.-26.07. 2020.

Putni nalog 20.07.-26.07.2020.

Putni nalog 27.07.-02.08. 2020.

Putni nalog 27.07.-02.08.

Putni nalog 03.08.-09.08. 1

Putni nalog 03.08.-09.08.

Putni nalog 10.08.-16.08. 2020.

Putni nalog 10.08.-16.08.

Putni nalog 17.08.-23.08. 2020.

Putni nalog 17.08.-23.08.

Putni nalog 24.08.-30.08 2020.

Putni nalog 24.08.-30.08.

Putni nalog 31.08.-06.09. (1)

Putni nalog 31.08.-06.09.

Putni nalog 07.09.-13.09.

Putni nalog 07.09.-13.09.2020.

U skladu sa članom 32 Zakona o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja (“Sl.list CG”, br.52/2014), objavljujemo izdate putne naloge za upravljanje službenim vozilom:

Putni nalod 27.04 – 06.05.2018

Putni nalog 02.04 – 08.04.2018

Putni nalog 04.06 -10.06.2018

Putni nalog 05.02 – 11.02.2018

Putni nalog 05.03 – 11.03.2018

Putni nalog 07.05.- 13.05.2018

Putni nalog 09.04 – 15.04.2018

Putni nalog 11.06 – 17.06.2018

Putni nalog 12.02 – 18.02.2018

Putni nalog 12.03 – 18.03.2018

Putni nalog 14.05 – 22.05.2018

Putni nalog 15.01 – 21.01.2018

Putni nalog 16.04 – 22.04.2018

Putni nalog 19.02 – 25.02.2018

Putni nalog 19.03 – 25.03.2018

Putni nalog 22.01 – 28.01.2018

Putni nalog 23.04 – 26.04.2018

Putni nalog 23.05.-27.05.2018

Putni nalog 26.02 – 04.03.2018

Putni nalog 26.03 – 01.04.2018

Putni nalog 28.05 – 03.06.2018

Putni nalog 29.01 – 04.02.2018