“Sportsko-rekreativni centar “ Bar je zajednica ljudi koji dijele ljubav prema sportu. Kroz naše turnire, takmičenja i društvene događaje, stvaramo platformu za povezivanje ljudi . Stvaramo nova prijateljstva i dijelimo  pozitivnu energiju. Zajedno gradimo atmosferu podrške i inspiracije.

Društvene mreže
Image Alt

Fudbaleri Mornara pobijedili Berane

Fudbaleri Mornara savladali su Berane rezultatom 2:0, u prvoj utakmici baraža za Meridianbet 1.CFL.

Barani su na svom terenu poveli nakon samo sedam minuta igre. Lijepo su kombinovali Demir Škrijelj i Rodni Majkl, a to je Milivoje Raičević na pravi način iskoristio i zatresao mrežu gostiju. Sredinom drugog poluvremena, Majkl je, na asistenciju Škrijelja postavio konačan rezultat.

Revanš utakmice baraža igraju se 3. juna.

Mornar- Berane 2:0 (1:0)

Stadion: SRC Topolica. Gledalaca: 300. Sudija: Savo Vujović (Cetinje). Pomoćnici: Miodrag Brajović (Podgorica) i Igor Tomašević (Nikšić). Strijelci: Raičević u 7.minutu. Žuti kartoni: Bećiraj (Mornar), Jeknić, Muhović (Berane.

MORNAR: Popović, Stevanović, Vukotić (od 46.Seratlić), Kaluđerović, Ćetković (od 80. Cvijović), Škrijelj ( od 90+3 Lambulić), Rodni, Raičević, Bećiraj, Ljutica, Baošić.

BERANE: Bećić, Perošević (od 52, Vulević), Ćetković, Muković (od 89. Magdelinić), Vučinić, Lukas, Čađenović, Jeknić, Stojanović, Tmušić, Rendulić.